Firmast


Ettevõte Tallina Katus OÜ on asutatud 2006. aastal.

Lubadus ja väärtused


Väärtustades Sinu kinnisvara eluiga, materiaalse väärtuse hoidmist ja esteetilisust pakume parimat kaitset valtsplekk katuste ja ehitusplekkide näol.
 

Tallinna Katuse visiooniks on hoida alles plekksepa traditsioone ja muuta valtsplekist katuste paigaldus populaarseks uusehitistel. Tallinna Katus on valmis pakkuma alati parimaid töövõtteid ja ehitusplekke ka kõige keerulisemate konstruktsioonidega plekkkatustele. 

 

Teenused ja tooted

Käsitööna valmistatud ehitusplekid ja paigaldus professionaalselt ehitusplekksepalt.

Miks valida Tallinna Katus?

Tallinna Katuse eesmärgiks on pakkuda oma teenusele terviklahendust – kliendi nõustamine, mõõtmine, valmistamine ja paigaldus kõik samalt ehitusplekksepalt. Tulemuseks tagame täpse sobivuse ja kvaliteetse tulemuse konkreetsele objektile. 

 

Valtsplekist tooted valmistatakse kas projektipõhise terviklahendusena või üksikute detailidena kõik käsitööna Tallinnas spetsiaalses töökojas kohapeal ja vastavalt kliendi vajadustele.

Lisaks pakume professionaalset paigaldustööde teostust kõikidele kohapeal toodetud toodetele. Garantii materjalile, toodetele ja paigaldusele. Plekitööde teostamisel, toodete valmistamisel ja ehitusnormide järgimisel kasutatakse maailma tipptasemel materjale ja oskusteavet, mis on pärit Rootsist. 

 

Kes on meie kliendid?


Tallinna Katuse klientideks on kõik Tallinnas või selle lähiümbruses asuvad miljööväärtusega linnaosades eraomanidsse kuulvate kinnisvarade, kultuuriasutuste- või ajalooliste ehitiste- ning modernsete uusehitiste omanikud.